Vánoční pozdrav od našich - Kleonka, Terezka, Viki, Banditto, Barunka a DorotkaJá myslím, že tyto krásné fotky ani komentáře nepotřebují...... slovo "děti" je zde zcela na místě. Pro mě, jako chovatelku, je to pocit radosti vidět, jak jsou štěňátka od Terezky, Kleonky a Banditty milovaná.
Všem páníčkům moc děkujeme a přejeme spoustu dalších nezapomenutelných psích kusů, které na Vás v novém roce jistě čekají Mrkající. Mějte se rádi.
děti Terezky - Dante, Frederic, Pedro, Dag, Fidorka, Franceska, Falco, Fabienne
děti Kleonky - Geronimo, Ginette
děti Banditty - Diana, Flint, Bert, Šimonek, Dunston, Danny, Belle, Arwen


Dante Lady Bardotte Dante a jeho parťák Bertík (bráška naší Dorotky) Frederic Lady Bardotte zdraví ze Slovenska Dorian Lady Bardotte alias Pedro a jeho kámoška Peewee Donatello Lady Bardotte alias Dag Fidorka Lady Bardotte s Magdalenkou Arwen Doriath a Franceska Lady Bardotte Franceska s Arwen ze Švýcarska zdraví Falco Lady Bardotte z Finska zdraví Fabienne Lady Bardotte Geronimo Lady Bardotte s Martinou a Lukášem Geronimo Ginette Lady Bardotte alias Eny Diana Lady Dorotte z Rakouska zdraví Bamboo ze Starého sedla alias Flint Bert ze Starého sedla Atis Aurita Kitta alias Šimonek Dunston Lady Dorotte Danny Lady Dorotte Belle ze Starého sedla