Viki - trošku jsem si jí vymalovala :)Uteklo to jako oko na punčoše a z malého štěňátka je dnes krásná psí slečna. I když Viki nebyla plánovaným přírůstkem, jsem šťastná, že jí mám - prostě to tak mělo být.
Vikuška má nesmírně vřelou, bezelstnou povahu, doma nikdy nic nezničila a smečka díky ní ožila.
Vzhledem k tomu, že se narodila na zahradnictví, tak její vrcholnou disciplínou jsou samozřejmě zahradní úpravy. Občas si vezme do hlavy, že vyhloubí metro a momentálně se terčem jejího zájmu stala okrasná zeleň. Má velmi osobitý styl, zato nekompromisně účinný, jak "prořezat" koruny stromků (viz fotodokumentace).


Jinak pozoruji, že nám holčička roste do krásy, maminka Terezka jí do vínku nadělila eleganci a dlouhé nohy modelky. Její první výstavní krůčky vypadají slibně, uvidíme jak se Vikušce bude dál dařit.
Je to naše sluníčko, které neustále září pozitivní energií Usmívající se.

Vikuška Viki (Hedvika Lady Bardotte) VIKI VIKI jak mizí moje škumpa Viki pracuje, Dorka je nad věcí Dorka nevěří svým očím zajímavý styl pozice ala klokan Viki skokanka po mamince vyvrátím tě radost z dílka pořád samý elán lumpice jako zázrakem chvilku v klidu s Bandittem s maminkou Terezkou 2 : 2 - Terezka a Viki (mami, dcera) Dorotka a Klea (mami, dcera) Vikuška