PEDROUŠEK (Dorian Lady Bardotte)Pedroušek je sourozenec Danteho, Desinky a Dorothy, které již z našich stránek znáte. Stejně jako ostatní štěňátka ped třemi lety odjel do nového domova, kde měl být vedený jako lovecký pes. Před měsícem jsem se však dozvěděla, že po této stránce majiteli nevyhovuje, a že ho už nechce. Tato zpráva se díky FB dostala do světa rychlostí blesku a ještě týž den si jí všimli moji přátelé z chovatelské stanice švyckých honičů z Cukrovaru. Bylo jim ho velmi líto a ještě ten večer padlo rozhodnutí, že si Pedrouška vezmou. Sami se aktivně věnují myslivosti, ale pes je u nich v první řadě člen rodiny, jestli a jak bude lovit je vedlejší. Tak se také stalo a Pedrouška si vzali.
Včera jsem se za "naším" chlapečkem jela podívat.

A musím říct, že jestli tady někdo vyhrál "loterii", tak je to Pedro. Žije si jak v bavlnce, na svých nových pánících visí očima a lásky má, že je štěstím bez sebe a k tomu získal životní partnerku a prima parťačku švyckou holčičku Peewee.
S nesmírnou vděčností děkuji Andree a Petrovi, že mu otevřeli svoje srdce a devře do domu a opět rozsvítili jiskřičky v jeho očích. 

Peewee a Pedroušek šibal Pedroušek Pedro si vyžaduje aby se ho často někdo dotýkal Peewee a Pedro - pohodička krásná Peewee jak říká Andrea, Pedroušek dělá králíčka :)  parťáci šťastný Pedro Peewee na světě je přeci jenom fajn