naše rodinka Lady Bardotte - Geronimo, Hachiko, Viki, Desdemona, Giovanna, Hessie a DanteČeskobudějovická výstava byla pro nás opět příležitostí setkat se s naší početnou "bardoťáckou" rodinkou. Vítání, klábosení a štěkot našich drahoušků nebral konce. Na výstavě se předvedlo celkem 14 švýcarských honičů a z tohoto počtu jich 6 prezentovalo naší stanici. Na úvodní fotce je nás 7, neboť se za námi přijela podívat ještě sestřička Hessie.
Našim švyckým honičům se skutečně zadařilo. Krasavec Dante získal svůj 20. titul BOB a jeho sestře Desdemoně byl udělen titul Šampionka ČMKU.


Bernská mládež Geronimo a Giovanna měli svojí výstavní premiéru a i přesto že trénink nepodcenili, tak v kruhu dali až příliš průchod svému temperamentu. Prostě zlobili a pan rozhodčí oba výtečníky ocenil známkou Velmi dobrý/á.
To co skutečně lahodilo oku, bylo vystoupení naší milé handlerky Josefínky Soltes s Vikuškou. V kruhu se pohybovaly lehkostí motýla a bylo vidět, že si to obě užívaly - slušelo jim to spolu.
Všem majitelům našich odchovánků blahopřřeji k dosaženým výsledkům.

rozhodčí: pan Iuza Beradze
DANTE Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB (maj. Roman Dudl)
DESDEMONA Lady Bardotte - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (maj. František Štěpán)
HACHIKO Lady Bardotte - Velmi nadějný 1
HEDVIKA (VIKI) Lady Bardotte - Velmi nadějná 1
GERONIMO Lady Bardotte - VD
GIOVANNA Lady Bardotte - VD

VIKI s Josefínkou krásný soulad v běhu nadšení naší Viki Viki v postoji Viki Dante s Josefínkou elegantní Dante Dante v postoji Aramis z Cukrovaru a Dante o CACIB Desi v postoji Hachiko v pohybu, Hessie pozorně sleduje :) Geronimo Giovanna Giovanna a Desi Geronimo sourozenci - Hessie, Viki a Hachiko Dantík a jedeme domů