Dante u stromečkuKrásné a milé vánoční pzdravy dostáváme od našich štěňátek. Většina dopisů se sobě obsahem velmi podobá. I přes jejich lumpárny, o které není nouze, končí stejnými větami. ,, Je to naše zlatíčko,, nebo ,, je to naše štěstí,,.
Všem našim štěňátkům a jejich rodinám přejeme v Novém roce spoustu štěstí, radosti a úspěchů.
Fotečky, za které moc děkujeme, poslali Dante, Diana, Fido, Darwin, Debi, Dafy a Damian.

BandittoVánoce měla naše ušatá partička opravdu šťastné a veselé. Stromeček jsme letos raději zvolili jen symbolický, protože jsem nevěřila, že by ten náš tradiční odolal jejich zvědavosti. Je to téměř jako s malými dětmi. Jak už to bývá, všichni si vybrali jednu hračku a o tu se přetahovali zbytek večera. Pískací norek má zatím výdrž.
Jak se sváteční večer líbil našim ušákům, je znát na několika fotkách.

Cartouche ve škole - věk 9. měsícůVčera nám napsal Cart (Cartouche) bráška naší Cleonky. Ze zpráv a fotek mám ohromnou radost. Cart je velmi šikovný pejsek a moc hezký ušatý kluk. Již od čtvrtého měsíce pravidelně navštěvuje psí školu. Majitelé na výcvik šli opravdu šikovně. Z počátku chodil na idividuální hodiny, které byly zaměřeny na jeho výchovu a dnes cvičí 2 x týdně s dalšími žáky. Výborně zvládá veškerou poslušnost a dokonce se naučil i plazit! Doma zase dokonale ovládá pověstnou

Dag (Donatello)Předvánoční přípravy jsou v plném proudu, ale k naší radosti si štěňátka vždy najdou chvilku a domů napíšou. Tentokrát se nám pochlubil Dag svým novým obojkem jak jinak než v stylové červené barvě, který již nyní dostal k Vánocům. Z ,,vděčnosti,, se pokusil rozkousat ovladač od nového televizoru. Vždyť na koukání je tam jen on - jeho veličenstvo Dag!
Dante s Berťou s předstihem upozorňují svoje páníky, že s přítomností vánočního stromku to nebude tak jednoduché.
A Desi? Tak to je skutečný andílek s ďáblíkem v těle. Není třeba popisovat, za vše hovoří její foto.
Za zprávičky a fotky všem moc děkujeme.

Beneátka Lady Dorotte a Banditto Lady BardotteDne 7.12.2012 vstoupil náš Banditto do svého prvního ,,manželství,, s krásnou bernskou holčičkou Beneátkou.
Jestli se z této psí lásky narodí štěňátka, se dozvíme za měsíc.
Více informací najdete v brzké době na stránkách Chs Aurita Kitta.
- další foto klik ,,celý článek,, 

Dorotka (Dorothy)Máme tu první sněhové zpravodajství. Podle nových zpráv jsou kluci ze sněhu doslova nadšení. Naprostý opak je Dorotka, která i přesto, že má teplý svetřík, dává paničce svým nešťastným pohledem najevo, jak nepříjemné je to bílé křupavé, co štípe do tlapek. Dovedu si to představit, protože Terezka zimu také raději pozoruje za oknem s ostatními.
Dante s Berťou, jak píše jejich panička, jsou prý vážně dárečci, jejich nová, vypečená zábava je dovádět přímo pod nohama, právě když se z trouby vytahuje horký plech s cukrovím.

DiegoTentokrát domů napsal Diego a zároveň poslal i několik hezkých fotek. Stejně jako ostatní štěňátka si užívá šťastného psího dětství. Doma to bylo nejhodnější štěně, ale jak jsem se dozvěděla i Diego vystrkuje růžky, což se mu dá vyčíst z jeho lišáckého pohledu. Jestli to nebude tím, že všichni páníčci jsou až příliš hodní a vždy podlehnou jejich kouzelnému pohledu.

Desi a její oblíbená ,,hračka,,To se nám ti caparti pěkně vybarvují. Při prohlížení fotek od Desi by si člověk řekl, takový malý brouček Nevinný. Zdání klame. Malá dračice má zoubky jako pilky, drápky jako kočka a za svojí kořist si vybrala roztomilou Evelínku, která jí jako správně živé dítko, také nenechá na pokoji. Po tomto víkendovém řádění Evelin nešla raději do školky, prý vypadala jako, když spadne do skartovačky.
To Dantík svoje páníky neohlodáva, za to je úspěšně přesvědčuje  o rozvíjejícím se zahradnickém talentu. Čemu se,

Dorian alias PedroZ krásných dopisů od našich štěńátek je cítit, jakoby nevlídný podzim pro jejich pánečky ani neexistoval. Sluníčka rezatá jim dělají jen samou radost.
Dag (Donatello) a jeho kamarád Bernie si oblíbili podzimní práce na zahradě a snadšením zjistili, že je po pánečkovi stále co ,,vylepšovat,,.
Desi ač byla u nás o něco déle, se po příjezdu okamžitě zabydlela. Z fotek je znát, že se stala dalším mimčem v rodině.
Hezké fotky poslal také Pedro, které jasně vystihují, kudy se bude ubírat jeho kariéra.
Z Ukrajiny jsem od Žanny, která je velmi šťastná, že se dočkala svého vytouženého Darwina, dostala jak už to někdy

maminka Terezka se svojí DesinkouVčera v ranních hodinách si po delším čekání přijeli pro malou Desi její noví páníci. Terezka odjezd svého posledního štěńátka nijak zvlášť neprožívala, ale Clea byla trošku smutná a zmatená. Hlavně když jsem uklidila ohrádku, stále se vracela na místo, kde stála. Do večera jí smutnění přešlo a dnes vše zase jako bylo dříve.
Foto před odjezdem Desi - klik ,,celý článek,,.

Dante začíná s úpravou zahrady za dozoru BertíkaK mé radosti stále dostávám milé zprávy, jak se Bertík a Dante stávají čím dál tím větší kámoši. Jakmile se kluci dostanou na zahradu, řádí jako draci. Dante už začal přemýšlet, jestli by nebylo dobré, začít s nějakou tou zahradní úpravou.
Berťa je velký dobrák a chytrý pejsek, když se oba vrátí domů, umí rozdivočelého ještěra usměrnit. Malý Dante ,,má za ušima,, a svého staršího parťáka raději poslechne. Přece si ho nerozhází, když na lumpárny jsou vždy lepší dva.

DEBIMoc příjemná zpráva nám přišla z Plzně, kde žije náš berňáček Brit (Bingo). Dne 20.10.2012 se svým pánem úspěšně složil BZH ve III. ceně. Takže Brit už je ,,Velký lovec,, a my Britovi a jeho báječné rodině ještě jednou posíláme obrovskou gratulaci!
Včera jsem dostala nové fotky Debinky. Je velmi podobná svojí mamince Terezce, bude to nohatá fešanda. Je to prý malá ještěrka, která pro samé dovádění nemá čas na jídlo, to raději samou láskou okusuje svoje páníky.
Pozdrav poslal i Dorian alias Pedro, který od prvního dne dělá neustálou společnost svému pánovi.

Dante odjíždí za BertíkemVše tak neskutečně rychle uteklo a naše štěňátka nás opouštěla jedno za druhým. Rozjela se nám do všech koutů naší republiky a není kraje, kde by jste je nenašli. Tím se také splnilo moje přání, aby štěńátka zůstala u nás v Čechách. Jedinou výjímkou je však Darwin, který se vydal na cestu dlouhou 1800km na Ukrajinu do oblasti Kyjeva. V neděli odjela Dafynka a Dantík. Bráška naší Dorotky Bertík a jeho báječná rodina se tak dočkali, jak dnes už říkají svého malého ,,ještěra,,.  V pondělí se na západní Čechy vydal Dorian. Jeho rodina nedávno prožívala smutné období, neboť přišla nešťastnou náhodou o švyckého pejska Pedra. Malý Dorian dostal také jméno Pedro a své páníky si ihned získal.

DORIAN -  je nezadaný, na svojí rodinu čekáŠtěňátka nám postupně odcházejí do nových domovů. V pátek se na cestu do západních Čech vydala Deborah a v sobotu nám zcela na opačný kout republiky odcestoval Donatello. Cestu prý oba prospali a doma se ihned spokojeně zabydleli, to jasně dokazují fotečky z nových domovů, za něž pánečkům děkujeme.
O nadcházející neděli nám odjedou Daphne a Dante. Na Dantíka už čeká jeho nový ušatý kamarád Bertík (Albert Lady Dorotte) shodou okolností bráška naší Dorotky.
Na svojí novou rodinu ještě čekají dva krásní kluci DORIAN a DIEGO.
více fotek klik ,, celý článek,,