KIMARON Lady BardotteO víkendu se v Bratislavě konala dvoudenní mezinárodní výstava. Po oba dva dny naší stanici prezentoval Kimaron syn Vikušky a v sobotu také Ingo syn Terezky.
Výsledky Kimarona, teprve ročního pejska byly v konkurenci dospělých psů i fen doslova senzační, zvlášť když švycké honiče posuzovaly rozhodčí paní Věra Dvořáková a paní Lenka Frnčová, které toto plemeno velmi dobře znají.
KIMARON Lady Bardotte - 2 x V1, 2 x CAJC, 2 x BOJ (nejlepší mladý jedinec),             2 x BOB - Vítěz plemene
V závěrečných soutěžích se dostal mezi 5 nejlepších jedinců VI. skupiny FCI a ten den se zároveň stal SLOVENSKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM KRÁSY
Radost mi také udělal Ingo, který se v sobotu stal SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY a v pondělí obdržel diplom za titul nejvyšší C.I.E. - Mezinárodní výstavní šampion.
Naši švyčtí kluci mi udělali nesmírnou radost a já srdečně gratuluji jejich majitelkám Leoně a Marcele a moc děkuji za vynikající prezentaci naší stanice.

Kimíkův první šampionát již v 1. roce Kim při posouzení - svojí mami Viki nezapře foto s paní rozhodčí Lenkou Frnčovou, vlevo je Archibald tatínek Leontýnky vítězný Kim - první vlevo Kim v závěrečných soutěžích závěrečné soutěže   v kruhu šampionát Inga Ingo - C.I.E. Ingo na výstavě