moje DorotkaNašim úžasným modráskům bylo včera šest týdnů a to je čas, kdy bych měla pomýšlet na jejich blížící se odchody do nových rodin. Tento týden byl u nás v podstatě týdenem otevřených dveří, každý den k nám zavítala milá návštěva, aby na vlastní oči přátelé a známí viděli Bettynčiny ňufíky.
Musím zlatíčka pochválit, nikoho se nebojí, jsou to mazlové každým coulem, již se učí čistotě, granulky s telecí či jehněčí konzervou už papkají nerozmáčené a jak je o lucernských honičích známo, jsou nesmírně chytří, což je docela dobře poznat i z jejich moudrých pohledů.
Za léta co odchováme štěňátka jsem vypozorovala, jak v šestém týdnu vždy dochází ke stejné situaci. Maminka štěňátek přenechává denní dohled a zábavu vždy nejmladší fence ve smečce. I Betty tak učinila, jen občas jukne, jak tuto novou roli Leontýnka zvládá. A podle mě bezvadně. 
V týdnu k nám přijede domů pan doktor a proběhne čipování a první očkování. Zároveň každému štěňátku vystavíme mezinárodní Pet Pasport. Jsem tolik šťastná, že jsem si mohla nechat svojí Dorotku, neumím si vůbec představit, že bych balila batůžky všem.Michelle Muriel Manitou Marlin Mia Dora Michelle Muriel Manitou Marlin
fotky návštěvní

nej kamarádka Radka její dcera Terezka s Michelle bylo nám moc fajn všem muchlování štěňátek nejde odolat co dodat.... lumpice Michelle Many jistí kořist a Dora skalpuje :))))) s Leontýnkou pohoda teto pojď dolů Leontýnka je zlatá  Leontýnka se zabydlela :)

Na prázdniny přijela i naše milá Josefínka s Dorotkou ..... s Vikuškou kamarádky nejen v kruhu na výstavách domeček nejen pro děti :) Leontýnka si hlídání capartů užívá pokus o amputaci ocásku Dorotka moje Stejně jako Viki i Betty má Josefku ráda