pan rozhodčí Petr Řehánek - Betty BOBNa této příjemně prožité výstavě se opět sešla naše "bardotí" rodinka a jak už bývá zvykem, předvedli jsme se, jak nejlépe umíme a uznávaný mezinárodní rozhodčí pan Petr Řehánek, nám udělil 2 x vítěze plemene BOB a moc pěkné posudky. V zvěrečných soutěžích postoupila Bettynka mezi 5 nejkrásnějších mladých jedinců VI. skupiny.
Radost nekončila, neboť ten den se Betty stala ČESKOU JUNIOR ŠAMPIONKOU.

lucernský honič
Jch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAJC, BOJ, BOB
BASTIEN vom Glichenberg - Velmi nadějný 1
švycký honič
Jch IZZY Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB (maj. M. Feixová)
Jch INGO Lady Bardotte - V1, CAC, res. CACIB (maj. M. Řeháčková)
Jch IVALINE Lady Bardotte - V1 (maj. M. Půlpán)Všem majitelům srdečně gratuluji a jsem moc ráda, že naše "bardotí" rodinka drží pohromadě a tak chvíle strávené na výstavě si umíme užít. Uvědomila jsem si, že ještě před dvěma lety, byli majitelé našich odchovánků úplní začátečníci a dnes je radost, se v kruhu na ně dívat. Velmi si vážím jejich láskyplných vztahů ke svým psům, které vidím v každém doteku a cítím v každém slovu. Vím, že naše štěňata jsou milovaná.


Bettynka   závěrečné soutěže - úžasný okamžik, kdy se Betty nedotýká země diplom šikulka Bastien Bastien v pohybu Izzy - BOB Izzy v kruhu Izzy v pohybu  jeho bráška Ingo Ingo   Ingo v pohybu Ivaline     Ivaline  v pohybu krásná Ivaline Bardoťáci v Praze

Josefínka Šoltésová.....víc než handlerka
Je to již tři roky co mi tato sympatická, milá, inteligentní a krásná slečna pomáhá předvádět moje ušatá zlatíčka. Nesvěřila bych je jen tak někomu, ale naši pejsani jí mají rádi, věří jí a Josefka díky svojí empatii se s nimi bezvadně sžila a pochopila jejich povahu. Myslím, že následující fotky mluví za vše.

Josi a Bastík má je ráda s Bettynkou není potřeba komentáře ...... ..... honičům neutečeš :) běží za ní i bez vodítka je to mezi nimi .... věří jí A toto je výsledek - Bastík v závěrečných soutěžích dorostenců špičkové předvedení Bettynky v zvěrečkách krásný moment...žádný dril, ale zábava a nadšení