English Deutsch
MVP Praha - úspěšná a veselá tečka za výstavní sezonou (16 x foto)
Pondělí, 03.prosince 2018 10:29

Bettynka v excelentním postoji s JosefínkouVčera 2.12.2018 se konala letošní poslední česká výstava, na které nás za lucernské honiče prezentovala Bettynka a za švycké honiče sourozenci Ivaline a Izzy. A že to byla "tečka" vskutku vydařená a potvrzující celoroční vynikající výsledky našich krasavců, potvrzují následující ocenění.
rozhodčí: paní Ing. Iva Černohubová
Jch CIRA-BETTY vom Adlerjäger - V1, CAC, CACIB, BOB, Vítězka Prahy
Jch IVALINE Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOB, Vítězka Prahy
Ch IZZY Lady Bardotte - V1, CAC, CACIB, BOS


Majitelům našich odchovánků moc gratuluji a děkuji za výbornou prezentaci naší stanice.
No a proč bylo veselo ? Celou dobu jsem žila v domnění, že výstava bude v sobotu, jak tomu vždy bylo a tak jsme si s kamarádkami Raďou a Martinkou naplánovaly, že si spolu s našimi pejsany užijeme první adventní neděli. Na poslední chvíli jsem ale zjistila, že výstava se koná také v neděli. Přátelé jsou  vždy na prvním místě a na výstavu bych tedy nejela. Moje dcera se však nabídla, že Betty odveze a Joseka jí předvede. Všechno klaplo jak mělo, Betty přijela, vběhla do kruhu, sebrala BOBíka a honem zpátky za prima rozjetou zábavou. Byla to tak nejen nezapomenutelná a milá tečka za výstavním rokem, ale také báječný adventní čas strávený v kruhu těch nejbližších přátel.

Betty    Bettynka   krásná momentka s paní rozhodčí - Betty je prostě mazel Ivaline     Ivaline  v pohybu Ivaline     naši vítězové - Ivaline a Izzy Martinka s Betty a Dorotkou Dorotky starý zvyk - vždy musí sedět na židli s hosty obslouží se sama :) v obležení :) naši milují návštěvy Leontýnka s Terezkou Popadla mě trocha výstavního pokušení :) - Leontýnka Byl to moc prima pohodový den